انواع میان بولت ها:

میان بولت چدنی
میان بولت فلزی
میان بولت پلاستیکی

بیشترین کاربرد استفاده میان بولت های آب بند در دیوار های بتنی هست.

در جاهایی که می خواهیم مقطع ما آب بند باشد نمی توان از بولت های معمولی استفاده کرد.

به عنوان مثال برای ساخت منبع آب حتما باید از میان بولت آب بند استفاده کرد .
میان بولت های آب بند پلاستیکی
قطعاتی مقرون به صرفه و کاملاً اقتصادی برای آب بندی محل عبور بولت از داخل بتن می باشند که هزینه این نوع آب بندی را حداقل تا ۵ بار کاهش می دهند. میان بولت های آب بند پلاستیکی متشکل از قطعات زیر می باشند:
مخروطی: ۲ عدد در هر میان بولت
رابط: ۲ عدد در هر میان بولت
لوله آجدار pvc: 1 عدد با توجه به طول
آب بند کننده لاستیکی ساده: ۱ عدد در هر میان بولت
آب بند کننده لاستیکی لبه دار: ۲ عدد در هر میان بولت

میان بولت پلاستیکی

۰۹۱۲-۸۵۰۷۴۳۲ بابایی | ۰۹۱۲۱۱۲۹۸۲۳ بابایی | ۰۲۱۶۶۳۱۴۷۳۱ دفتر فروش | ۰۲۱۶۶۳۱۴۷۳۲ دفتر فروش | ۰۲۱۶۶۳۱۶۴۹۷دفتر فروش | ۰۲۱۶۶۳۱۶۴۹۸ تلفکس

میان بولت آب بند پلاستیکی با توجه به داشتن قطعات مونتاژی ساده، به راحتی می تواند در طول های مختلف تولید شود. در طراحی قطعات آن در بخش رابط میان بولت (به صورت دندانه دار) و لوله pvc (به صورت مضرس) شده در نظر گرفته شده است که درگیری خوبی با بتن داشته باشد. نکته قابل توجه در مورد این محصول این است که به لحاظ ساخته شدن قطعات اصلی از مواد اولیه پلی ونییل کلراید (p.v.c) هیچ گونه واکنشی با بتن انجام نمی دهد.

میان بولت آب بند فنری
میان بولت های فلزی دارای دو مهره فنری خاص در دو انتها هستند که بولت ها به راحتی به آن ها متصل می شوند، این میان بولت ها به همراه دو مخروطی ناقص پلاستیکی، تامین کننده ی فاصله بین دو پانل و تحمل کننده ی فشار جانبی بتن می باشند.

میان بولت آب بند فنری {میان بولت آب بند فلزی} میان بولت آب بند فنری که بسته به ضخامت دیوار اندازه آن قابل تغییر خواهد بود و توسط بولت و مهره و واشر به پشت بندهای عمودی متصل می شود. میان بولت آببند فنری در دو نوع دنده درشت و دنده ریز تولید می شود.

میان بولت آب بند چدنی
میان بولت چدنی به روش ریخته گری تولید، و از جنس چدن نشکن (داکتیل) می باشد. این میان بولت با قرار گرفتن در وسط دیوار بتنیِ سازه های آبی و مهار شدن توسط دو بولت از دو طرف، در حین نگه داشتن قالب بتن های دو طرف دیوار، مانع عبور آب از حفره ایجاد شده می گردد.

میان-بولت-چدنی

میان بولت آب بند چدنی (مغزی آب بند چدنی) در سازه هایی به کار می رود که نیاز به آب بندی دارند . اندازه میان بولت آببند چدنی ثابت است و توسط بولت های تمام رزوه و مهره و واشر به پشت بندهای عمودی قالب فلزی بتن متصل خواهد شد و پس از پایان مراحل بتن ریزی و میان بلت آببند چدنی در بتن مدفون خواهد شد.