قالب بتن دست دوم

قالب مدولار که با نام قالب بتن، قالب فلزی، قالب فلزی بتن نیز شناخته می شود در ابعاد مختلف عرضه میگردند. رویه این قالبها از ورق فولادی به ضخامت mm 3 و لبه های آن به دو صورت خم دوبل یا تسمه های پانچ شده از ورق mm 5با ارتفاع cm 5(لبه ۵) و cm 6 (لبه ۶)می باشد.برای افزایش میزان باربری هر پانل در برابر بارهای وارده از تسمه های سخت کننده با ورقcm 4 استفاده شده است.

قالب بتن دست دوم
قالب بتن دست دوم

قالب بندی یکطرفه دیوار:
برای مونتاژ یک دیوار یک طرفه، بعد از دوختن پانل های قالب بتن یک ردیف به وسیله پین و گوه، به منظور در یک راستا قرار دادن پانل های قالب بتن و ایجاد مقاومت بیشتر در مقابل فشار جانبی بتن، از لوله داربستی به عنوان پشت بند افقی استفاده می شود.

این لوله ها با گیره متوسط به پانل های قالب فلزی بتن متصل می شوند. این گیره، لوله و دو پانل قالب فلزی بتن مجاور هم را به طور همزمان و محکم نگه می دارد و باعث می شود که در اثر حمل و نقل قالب های فلزی بتن به صورت یکپارچه، این قطعات از هم جدا نشوند.

برای در یک راستا قرار دادن پانل های قالب فلزی بتن از نظر عمودی یا شاقول کردن آن ها، می توان از یک ردیف لوله دیگر در راستای عمود بر این لوله ها نیز استفاده کرد. برای اتصال این لوله ها می توان از گیره دولوله یا گیره بلند استفاده کرد.

در ضمن می توان به جای لوله داربستی از قوطی، ناودانی یا تیرآهن نیز استفاده کرد که با گیره بلند قابل اتصال هستند. با اضافه کردن تعدادی سولجر به جای لوله های عمودی، می توان قطعات بزرگی از قالب فلزی بتن را مونتاژ کرده و با جرثقیل به راحتی جابجا نمود.

برای اجرای سازه های سنگین و مرتفع و نیز در موارد تکراری که باز و بسته کردن قالب بتن وقت گیر است، از این روش برای ساختن پانل یکپارچه استفاده می شود. این امر باعث افزایش سرعت قالب بندی بتن و در نتیجه صرفه جویی در زمان، کاهش قابل توجه استهلاک پانل های قالب بتن کوچکتر و همچنین پایین آمدن هزینه دستمزد و نصب قالب فلزی بتن به ویژه در ارتفاع می شود.
تجهیزات مورد نیاز: پانل ها ی قالب بتن , پین و گوه (یا کلمپس), لوله داربستی (یا ناودانی) , گیره متوسط (گیره دولوله و بلند), سولجر, بولت عصایی, واشر کاس, مهره بولت (خروسکی)

قالب فلزی بتن در صورتی که با کیفیت و استاندارد تولید شده باشد و همچنین در موقع کار کردن به خوبی ازش استفاده شود قادر است تا دفعات زیادی را مورد استفاده قرار گیرد.

خرید قالب بتن دست دوم به صورت جزئی و عمده
در صورتی که تجهیزات قالب بندی دست دوم برای فروش دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا با بهترین قیمت از شما خریداری کنیم.

۰۹۱۲-۸۵۰۷۴۳۲ بابایی
۰۹۱۲-۱۱۲۹۸۲۳ بابایی
۰۲۱-۶۶۳۱۴۷۳۱ دفتر فروش
۰۲۱-۶۶۳۱۴۷۳۲ دفتر فروش
۰۲۱-۶۶۳۱۶۴۹۷دفتر فروش

قالب بتن دست دوم
قالب-بتن-دست-دوم