پیچ تنظیم یا سر جک

پیچ تنظیم

پیچ تنظیم و یا سرجک قابل تنظیم

پیچ تنظیم یکی از ابزار پر کاربرد قالب بندی می باشد که شرکت قالب بتن پارس (بابایی) با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آن را عرضه میکند

جهت خرید پیچ تنظیم با قیمت ویژه با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲-۸۵۰۷۴۳۲ بابایی  |   ۱۱۲۹۸۲۳-۰۹۱۲ بابایی  |  ۶۶۳۱۴۷۳۱-۰۲۱  دفتر فروش  | ۶۶۳۱۴۷۳۲-۰۲۱  دفتر فروش  |  ۶۶۳۱۶۴۹۷-۰۲۱ دفتر فروش

سرجک قابل رگلاژ

پیچ تنظیم

پیچ تنظیم قابل رگلاژ (سرجک قابل رگلاژ)

در قسمت بالای داربست ها سرجک سقفی قابل تنظیم U شکل، جهت تعیین تراز دقیق قرار داده می شود.

سرجک سقفی قابل رگلاژ {پیچ تنظیم داربست} از سه قطعه تشکیل می شود, بولت سایز ۳۲ و ورق U شکل به ضخامت ۵ میلیمتر و مهره کلنگی که از چدن نشکن می باشد و میلگرد به کار برده شده در ساخت این قطعه ۳۲ میلیمتر است و مهره آن کلنگی از جنس چدن نشکن ( داکتیل ) می باشد. این قطعه در انتهای داربست ها به تعداد مشخص استفاده می شود و فروش این محصول به تعداد درخواست خریدار عرضه می شود.

قالب پارس مفتخر است به تولید مرغوبترین سرجک سقفی قابل رگلاژ در کشور که توانسته است با ماشین آلات به روز و بهره گیری از نیروی فنی متخصص، تمامی نیاز خریداران محترم را مرتفع نموده و توانسته رقیب جدی برای تولید کنندگان با سابقه طولانی در این عرصه باشد. 

پیچ تنظیم و یا سرجک قابل رگلاژ را بنا به نیاز و درخواست مشتری در اندازه های مختلف ۴۰ , ۵۰ , ۶۰ , ۷۰ , ۸۰ سانتی متری با بهترین کیفیت موجود می باشد.

پیچ تنظیم قابل رگلاژ

خرید پیچ تنظیم یا سرجک قابل رگلاژ

برای خرید پیچ تنظیم باید نکات مهمی را رعایت کرد، مانند اینکه تماما u شکل باشند و مهره و رزوه سالم باشد، تماما توپر باشد.

 قالب پارس پکیج کاملی از تجهیزات اجرای بتن با قیمت و کیفیت مناسب را برای هموطنان عزیز به ارمغان دارد.

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *